| DanyxD97 a întrebat:

Salut vreau sami achizitionez un laptop care sa se descurde in gaming sa poata reda filme HD sa aiba o rezolutie decenta...etc sunt multe modele dar sunt cam scumpe poate ma ajutati voi sa imi iau unul bun, bugetul meu este undeva la 1000 - 1.700 lei...

4 răspunsuri:
| sergiu2525 a răspuns:

Eu iti urez noroc in a gasi la acel prat de 1700 lei un laptop de gaming laughing Mosule, am dat 3100 pe al meu, un Samsung quad core si abia duce jocurile. Vrei gaming, ia-ti unitate, la banii aia iei ceva frumos.La aceeasi bani la laptopuri nici un i3 nu-ti permiti.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/1aAPp1p (link generat de conversion marketing)
Uite aici :D

| Pingu69 a răspuns:

Poti gasi unul bun la pretul de 2000lei, Lenovo G580 generatie 2013.Cauta cu incredere!

| Pingu69 a răspuns:

Iti recomand Lenovo G580 ii calumea big grin