| cherychery a întrebat:

Vreau si eu driverele pentru Placa Video MSI GeForce 9400 GT, 1GB DDR2-128Bit. Ofer funda!

13 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Le gasesti la nVidia pe site, ai vreo neputinta?

| AndreyBoss2005PCMASTER a răspuns:

Ce Windows folosesti?

| cherychery explică (pentru AndreyBoss2005PCMASTER):

Windows 7 pe 64 biti, da-mi un link ceva de download pentru drivere

| cherychery explică (pentru K0sti):

Eu am msi nu nVIDIA?!

| K0sti a răspuns (pentru cherychery):

laughing Ai de curu tau! Procesorul e nVidia, deci driverele le gasesti la nVidia si chiar la MSI...da e grea stiinta asta pentru unii...

| cherychery explică (pentru K0sti):

Uite ca uni poate nu stiu, poate nu sunt chiar asa informati, daca stiam fii sigur ca nu mai puneam intrebarea

| K0sti a răspuns (pentru cherychery):

Un lucru elementar pentru orice utilizator de calculator, sa stie sa-si instaleze niste amarate de drivere!
"Poate nu sunt chiar asa informati"...ce te retine?

| cherychery explică (pentru K0sti):

Nu ma retine ma omule nimic, am incercat sa descarc driverele dar nu imi merg nu stiu ce au am luat de pe mai multe site-uri, imi da eroare.

| K0sti a răspuns (pentru cherychery):

Pai asta spun si eu, driverele se iau doar de la producator! Adica aia de i-am enumerat mai sus, nu de "pe mai multe site-uri"! Indiferent de drivere, sa tii minte asta!

| cherychery explică (pentru K0sti):

Am luat de la producator si imi da eroare

| K0sti a răspuns (pentru cherychery):

Depinde ce ai luat...
Daca tu ai XP si ai luat drivere de win 8, sau invers...

| cherychery explică (pentru K0sti):

Am luat ce trebuia dar imi da eroarea asta : NVIDIA Installer Cannot Continue

| AndreyBoss2005PCMASTER a răspuns:

Frate,ia-l de aici: http://www.geforce.com/drivers/results/94790 Da-i Agree and continue si iti recomand sa instalezi si geforce experience de aici: http://www.geforce.com/geforce-experience Daca nu iti merge, reinstaleaza Windows-ul si reincearca! PS: Ti-am dat ultimele drivere corespunzatoare pentru placa ta, si ultima versiune de geforce experience! Funda?