| Knz96 a întrebat:

Care placa video e mai buna? Geforce 9400 GT DDR2 sau geforce 210 silent 1gb ddr3? happy

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

Nici una, sunt 2 placi de tehnologie veche, obosite. Dar sa iti raspund la intrebare GeForce 210 e superioara 9400

| Knz96 explică (pentru MikeAlexis):

Mersi, imi poti spune o placa video mai buna de geforce 9400 GT, dar sa nu fie mai scumpa de 50 euro?

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Geforce e mai buna are procesor grafic mai mare dar cum spunea si predecesorul meu sunt cam batrane eu am si iti recomand nVIDIA GT630 de 2 gb pe 256 bitzi.

| Knz96 explică (pentru FlorinDiablo):

Am gasit ASUS GeForce GT 630 2 GB GDDR3 128 Bit e mai bun ca un 9800 GT?