| anonim_4396 a întrebat:

ZTE Nubia Z7 sau LG G3?

Astept alte recomandari cu versiune Android minim v5.0!

OFER FUNDA PENTRU CELE MAI BUNE RECOMANDARI!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar LG G3. Altă recomandarea ar fi Huawei P8.

| Pool77 a răspuns:

Lg G3.
Nu inteleg de ce mai pui problema, totusi nu e LG nu stiu ce marca, dar cam ia batalia pe interfata de Android cu Samsung.
Astea chinezesti le mai trebuie cativa ani sa ajunga granzii vanzarilor Apple, Samsung, Sony sau LG.
Alte telefoane cu Android 5.0 sunt o gramada S5 in sus, A3 in sus, Sony Z1, LG G2 a primit parca 5.1, Note 3 s.a.m.d.

| 6684464 a răspuns:

LG G3, dar se incinge cand te joci, nu se vede mare lucru cand esti afara(la soare), unghiurile de vizualizare sunt tare slabe, bateria tine putin si nu am nici incredere in optimizarea de pe ZTE.
Eu, personal mi-as lua un Galaxy A3(2016) ca nu ma uit la filme pe el, iar jocurile merg struna.
Sau, daca vreau ceva de gaming, de banii aia poti sa-ti iei un Allview P8 Energy sau ASUS Zenfone MAX.

Ti-am zis, daca vrei ceva si frumos si bun de banii aia poti sa-ti iei Samsung Galaxy A3(2016) sau ASUS Zenfone 2 Deluxe : ...D6F7F3BBM/