| Podarmicu03 a întrebat:

Salutare!
Acum cateva ore am resoftat laptopul dat de la programul Rose cu dorinta de a imi instala AutoCAD(l-am resoftat din cauza ca era blocat cu de un profil de admin pentru a nu instala)
Intrebarea mea este, oare o sa am probleme ca am facut asta? Ca tarziu mi-am dat seama ca poate exista problema.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Laptopul e proprietatea ta? Daca da, faci ce vrei cu el, poti chiar sa torni apa-n el.

| Podarmicu03 explică (pentru doctorandus):

Nu, nu este al meu, asta e problema apartine scolii

| Zuzu1991 a răspuns:

Trebuie sa ai un contract explicit care spuna sa nu il resoftezi
altfel, faptul ca nu te-ai dus cu el la scoala sa ii "deranjezi" cu problemele tale e de apreciat

data viitoare cauta "recover windows password" pe internet, marea majoritate zdrobitoare a sistemelor (orice sisteme, nu numai windows) pot fi "sparte" daca le ai fizic in mana dar nu stii parola