| cfrtriaj a întrebat:

Salutare.am acest >filmTurbo.2013.720p.BluRay.DTS-ES.x264-PublicHD... format mkv si un dvd stand alone mai vechi care nu citeste formate mkv.am un dvd rescriptibil pe care pun filmele si le vad apoi pe dvd si televizor filmele cu formatul avi.am tras free de pe net programul Pazera Free MKV to AVI Converter dar dupa ce convertesc filmul si al pun pe dvd nu se aude decit sunetul.am incercat convertire cu codecurile astea 1; xvid.2; divx 3 low-motion.3; h.264/mpeg-4avc.ce alte solutii ami dati si mie va rog.ce program sa folosesc.multumesc

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Deja vorbim de piraterii. Filmul poti sa-l cumperi sau sa-l inchiriezi de la un magazin de specialitate.
Ca si idee, pe formatul AVI nu scoti niciodata imagine HD sau full HD.

| Seby90 a răspuns:

Mkv nu e format, e container, ia-ti format factory, si vezi acolo