| Nistor_Sergiu_1999 a întrebat:

Am și eu o ptoblema:am un telefon care nu are butoanele în afara ecranului, adică are butoanele se înapoi, acasă și ecrane recente în ecran, adică digitale,la telefon nu imi place interfata,așa ca am căutat un launcher,dar nu am găsit decât unul care îmi place,dar din cauza ca am butoanele în ecran(digitale) butoanele sunt peste launcher și nu mă pot folosi de launcher. Există vreo soluție? Va rog să îmi răspundeți dacă știți, launcherul se numește C Launcher,poate știți unul asemănător, sau cum să rezolv. Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| Racolatorul a răspuns:

Acele butoane se numesc taste capacitive, si acest lucru iti impiedica launcher-ul sa isi daca treaba cum trebuie, ca sa zic asa. Reocmandarea mea este sa nu folosesti niciun fel de Launcher. Risipesti atat bateria cat si memoria RAM.