| HadesSs a întrebat:

Salutare, am instalat pe un laptop cu windows 10 un tester auto marca Delphi, dar aceasta nu il vede conectat, ledul fiind rosu, este din cauza windowsului?

6 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Din ce an e tester ul?
Modelul exact?

| HadesSs explică (pentru NLS):

Parca 2014, am sa fac o poza sa o atasez, am gasit un video pe Youtube care imi zice sa dau upgrade la driver pentru windows 7 si 10...

| NLS a răspuns (pentru HadesSs):

Introdu-l și in mai multe mufe USB, dar, cum ai zis, întâi cauta sa ii dai Update la soft.

| HadesSs explică (pentru NLS):

Am testat toate porturile USB, banuiesc ca e tot de la driver, deoarece mi-a aratat ca s-a instalat ca si driver dar ledul e tot pe rosu

| NLS a răspuns (pentru HadesSs):

Încearcă atunci sa testezi pe un windows 7.

| HadesSs explică (pentru NLS):

Aseara l-am bagat pe win 7 si aceiasi eroare.