| Belcianu_Mihai_1997 a întrebat:

Salutare lume, recent am achiziționat un laptop marca Asus second-hand și mergea perfect, problema este că i-am instalat Windows 7 pe el și de atunci nu mai merge touchpad ul și nici un fel de mouse conectat la slotul usb din laptopz dacă știți o eventuala rezolvare a acestei probleme vă rog să-mi spuneti!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza driverul pentru touchpad de obicei il gasesti pe net daca cauti driverele pentru modelul tau de laptop!