| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Am o problema cu laptop-ul. Este nou, nu am cd cu drivere, am instalat de pe geforce.com pentru placa video si am intrat pe youtube. Merge,insa cand dau ecran complet(full screen) dupa cateva secunde, se inchide. sad Ce poate avea? sad Apoi cand il deschid, ii dau start windows normally. sad
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Instaleaza programul asta http://www.cpuid.com/downloads/hwmonitor/1.20-setup.exe si vezi ce temperaturi ai pe procesor si pe placa video! daca se supraincalzeste, asta e motivul pentru care se inchide! daca temperaturile sunt normale, id mess sprintaroiuflorin, poate reusesc sa te ajut cu alte drivere!

| TGOD a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci : Trimite-l inapoi, sa ti-l schimbe! Am avut exact aceeasi problema cu cei de la eMAG, am luat laptop de la resigilate, si l-am trimis inapoi, ca nu am reusit sa fac nimic. Imi pare rau sa iti spun asta. sad