| Bit74 a întrebat:

Salutare am o problema cu pc-ul ma uitam la un film si dintr-o data s-a blocat imaginea tot nu mearga nici ctrl alt delete nimic... Asa ca i-am dat restart si imi cere Cd cu windows si nu a mers sa ii dau reapir asa ca am incercat sa il schimb dar cand ajung la partea cand ii se da restart singur o ia de la cap si asa face mereu.
Ceva solutii o fii de la procesor sau cevAA?
PS:hardiskul e bun ca l-am probat pe alt pc

2 răspunsuri:
| Vladsnllgddvff a răspuns:

Trebuiew sa pleci la un om care repara pcuri sa sa vezi daca videoharta este buna

| octav005 a răspuns:

Este posibil sa fie de la memoria ram, incerca si cu una daca ai disponibil doua placute ram.