| BogdanCBI2005 a întrebat:

Salutare am o problema cu un sistem audio Logitech Z906. Atunci când dau muzica la maxim se închide brusc și se restartează. Menționez ca pe placa de alimentare a fost modificate 2 rezistente R79/R80 una a fost pusa pe direct și cea lalta știu ca avea scurt. Și se încinge ff tare. Mulțumesc de sfaturi. O zi minunată.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"problema cu un sistem audio Logitech Z906...a fost modificate 2 rezistente R79/R80"

se pare că deja știi care e cauza!