| Jeezy a întrebat:

SAlutare...

AM primit o notificare pe facebook "X has mentioned you in a comment" si chiar credeam ca e ceva pe bune si am dat click.M-a dus pe un site cu po.rn care l-am inchis instant.Eu am avast dar nu mi-a dat nici un warning nici nimic si imi zice you are protected.Se poate ca virusul sa se fi instalat la mine in sistem si alte persoane sa primeasca asa notificari?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In cazul asta, dupa ce scapi de virus, pune-l pe romana. Stiu. E naspa. Nici mie nu-mi place, dar e mai usor sa-ti dai seama cand posteaza cineva un link suspect.

7 răspunsuri:
| xBucSa a răspuns:

Posibil ca sa fii infestat facebook si eu am avast sau o fi una din reclamele alea infecte nu cred ca are cum sa fi infestat tu pe pc cu asa ceva

| Agatha68 a răspuns:

Ai un virus. Crezi ca Facebookul chiar iti spune tot? Nu, Facebookul nu iti zice cand ai un virus. Fa-ti alt cont

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Incearca sa gandesti putin cand iti afiseaza Facebook notificari in engleza, mai ales daca facebookul tau e in romana.

| Cedry2k8 a răspuns (pentru Agatha68):

Ai copt-o mult pe asta? rolling on the floor) n-are nici un virus, la ce trebuie sa isi faca alt cont, n-ai habar ce inseamna malware sau adware, asta intra in PC, nu in facebook, vorbesti aiurea rolling on the floor)))

| Jeezy explică (pentru ardnaxur1961):

Facebook-ul meu e in engleza

| Jeezy explică (pentru Agatha68):

Ai citit ce am scris?

| Jeezy explică (pentru Cedry2k8):

laughing)