| Alex_Alex_1989_EVCn a întrebat:

Am un iPad3 si nu stiu ce are dintr-o dată, cand intru intr-o aplicație sau joc imi iese automat din aplicația respectiva. Dar cel mai des se intampla chestia asta la Facebook sau messenger. Ajutați-mă va rog cu sfaturi

1 răspuns:
| GabrielGL a răspuns:

AM SI EU UN IPAD3 incearca si fa un apdate la app si soft, dar cred si ceea ce am vazut dupa un timp nu iti mai face updaturi la nimimka si te obliga sa schimbi tableta la mine merge foarte greu, nu uita sal inchizi si sal dechizi dupa upgraturi