| Vlpo a întrebat:

Hey,am un iphone 3gs, 32 gb si am o problema mare cu facebook-ul:daca intru pe aplicatia facebook se deschide si nu apuc sa fac nimic ca iese inexplicabil, si asta dse intampla absolut de fiecare data cand deschid aceasta aplicatie.am incercat si altfel:am intrat de pe safari pe facebook si la fel face,(imi iese dupa 20 s).am incercat si sa intru de pe alta aplicatie pe facebook(sync,,,...)tot imi iese dupa 20 de s.
PS:1)am uitat sa mentionez ca stateam ore in sir pe facebook si nu aveam nici o probelma.
2)am wi-fi in casa 9performant)si am si cartela digi cu 3g cu internet.
va rog din suflet imi puteti spune ce pot face in privinta asta deoarece facebook este cea mai folosita aplicatie din telefonule meu! plsss help me!

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Sau sterge aplicatia si instaleaz-o la loc straight face nu crezi ca e mai simplu? Si eu am patit asa e ceva software.Dar sa ai minim iOS 5. x pentru ca facebook nu mai suporta iOS 4. Si wizKhalifaa nu mai fii hater or fi Samsungurile "mai performante", mai nu stiu cum dar si Iphone-ul ramane un telefon foarte bun si performant. Ma enerveaza ambele genuri de persoane, pe deoparte cei anti Apple care zic e un telefon sa te stergi la fund, pe de alta parte fanii Apple care raspund cu "asta spui tu ca nu ai bani de Iphone". Ambele sunt niste porcarii, replici puerile care nu au nici un sens. Pana la urma urmei nu un concurs. Eu am Iphone, toate jocurile aplicatiile merg impecabil, e rapid, e stabil, e usor de folosit si cam tot ce imi puteam dori de la un telefon. Ca puteam sa am acelasi lucru cu 10 milioane mai ieftin e posibil fiecare are plusuri si minusuri si asta nu inseamna ca cei care isi iau Iphone sunt niste fitosi care il iau doar pentru mar nici ca cei cu HTC sau Samsung sunt cei destepti care si-au luat un smartphone si mai bun si mai iefin. Eu am preferat sticla, metal, materiale de calitate superioara si lipsa erorilor din sistemul de operare care acum cativa ani Android-ul era varza, iOS-ul era mult mai bun. Acum android-ul s-a perfectionat dar eu deja am ramas cu Apple si e prea tarziu sa ma mai schimb.

1 răspuns:
| WizKhalifaa a răspuns:

Simplu, schimba telefonul! Iphone este un mare bullshit! platesti doar pentru marul din spate

| valentino52 a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Sau sterge aplicatia si instaleaz-o la loc straight face nu crezi ca e mai simplu? Si eu am patit asa e ceva software.Dar sa ai minim iOS 5. x pentru ca facebook nu mai suporta iOS 4. Si wizKhalifaa nu mai fii hater or fi Samsungurile "mai performante", mai nu stiu cum dar si Iphone-ul ramane un telefon foarte bun si performant. Ma enerveaza ambele genuri de persoane, pe deoparte cei anti Apple care zic e un telefon sa te stergi la fund, pe de alta parte fanii Apple care raspund cu "asta spui tu ca nu ai bani de Iphone". Ambele sunt niste porcarii, replici puerile care nu au nici un sens. Pana la urma urmei nu un concurs. Eu am Iphone, toate jocurile aplicatiile merg impecabil, e rapid, e stabil, e usor de folosit si cam tot ce imi puteam dori de la un telefon. Ca puteam sa am acelasi lucru cu 10 milioane mai ieftin e posibil fiecare are plusuri si minusuri si asta nu inseamna ca cei care isi iau Iphone sunt niste fitosi care il iau doar pentru mar nici ca cei cu HTC sau Samsung sunt cei destepti care si-au luat un smartphone si mai bun si mai iefin. Eu am preferat sticla, metal, materiale de calitate superioara si lipsa erorilor din sistemul de operare care acum cativa ani Android-ul era varza, iOS-ul era mult mai bun. Acum android-ul s-a perfectionat dar eu deja am ramas cu Apple si e prea tarziu sa ma mai schimb.