| deejaywarp a întrebat:

Salutare am un mixer Behringer-VMX100 si vreau sa-l folosesc ca si controller am incercat cu virtual dj mergea tot ok cand inregistram si mixam se auzea ok cand ascultam ce am inregistrat toate porneau dintr-odata nu cum faceam cu mixerul va rog frumos ceva sugetii! dau funda

1 răspuns:
| adyionut a răspuns:

Pai cand dai sa inregistrezi la dj virtual trebuie sa te apuci de treaba.sa incepi sa mixiezi akolo.si daca nu merge recleaza de la setari de la program.dj virtual e cel mai bun si folosti de multi dj din lume