| Denision a întrebat:

Salutare.
As dori sa fac o aplicatie pentru Android. Aveti o idee de o anumita aplicatie care ar fi rentabila in 2018? Ce v-ar place sa existe si nu este in momentul de fata?(ma refer la aplicatii)

7 răspunsuri:
| Alex0000000000 a răspuns:

Toate tendintele sunt aici
http://nimbleinity.com/6WhY

| Colyy a răspuns:

Ai putea ca aplicatia de la Yamaha care se numeste Yamaha Chord Tracker, care este valabila numai pentru iOS, sa o faci sa mearga si pe Android? big grin

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Ceva gen snaptube dar mult mai rapid, care se poate descarca direct de pe yt cu un buton big grin

| Denision explică (pentru Colyy):

Se poate, doar că nu am dreptul de a face asta pentru că este copie și nu se permite. Eventual tot ceva de genul

| Denision explică (pentru Bisbiavatar12):

Adică?

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru Denision):

Adica sa exista o aplicatie ce se conecteaza cu Youtube-ul de pe Android/ios si care sa-i adauge o extensie ca sa zic asa, cam cum e cu extensiile chrom-ului. Apasand pe extensie in aplicatia Youtube sa descarce in format mp3, mp4 video-ul.

| Colyy a răspuns (pentru Denision):

Cred ca ti-ar fi multi recunoscatori. O gramada si-ar dori o astfel de aplicatie pentru acorduri pe Android. Chiar se plangeau multi la Yamaha ca nu au facut aceasta aplicatie disponibila si pentru Android.