| marinapopa a întrebat:

Eu trebuie sa imi fac licenta anul acesta, si vreau sa fac o aplicatie pe telefon, doar ca nu am nicio idee ce anume. Imi puteti face sugestii, cam ce aplicatii pe telefon ati avea voi nevoie si v-ati dori sa existe?

2 răspunsuri:
| ClassicIceKream a răspuns:

Pai depinde... mie imi plac mult aplicatiile despre sanatate cu diverse sfaturi sau programe pentru pierdera in greutate, sau cele gen camera cu diverse filtre etc, insa nu stiu daca te intereseaza, imi plac foarte mult jocurile de tipul https://play.google.com/......ps/details
pacat ca nu se fac genul asta de jocuri si in Romania, sau macar nu se traduc, sper ca te-am ajutat cumva happy

| marinapopa explică (pentru ClassicIceKream):

Multumesc, nu stiam de jocul respectiv big grin Nu conteaza sa ma intereseze pe mine, ideea e sa ii intereseze pe altii, dar trebuie sa si aduc ceva nou fata de aplicatiile existente. O sa ma gandesc si la o idee de genul acelui joc.