| Wallter_Raul_1990 a întrebat:

Salutare asi dori sa imi spuneti cu ce se pot filma jocurile ca si cei de pe youtube eu am luat bandicam si action da nu mi se aude vocea va rog sa ma sjutati.

1 răspuns:
| ajutorul3zz a răspuns:

Nu conteaza programul, este o setare cu care sa se auda vocea.De exemplu la Action : Te duci la prima sectiune(Video recording)->Deasupra butonului rosu scrie : Microphone.Iar tu il setezi pe always record(sau in romana :Inregistreaza mereu)
Funda?