| dragos15 a întrebat:

Salutare. Ce faci daca comanzi un produs, apoi iti vine la acasa la posta si vrei sa il mai ridici, pe motiv ca ai pierdut banii la poker?

7 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Se trimite inapoi coletul. Amenda n-are cine sa iti dea, decat daca era vreun produs super scump pentru care s-au platit taxe mari. A. si nu-ti mai pierde banii la poker.

| Fan7a a răspuns:

In cosecinta se poate primi o amenda pentru asta...

| biscuite a răspuns:

Nu faci nimic, produsul se returneaza daca nu-l ridici de la posta.

| bunica a răspuns:

Nu primesti nici o amenda si produsul se returneaza, dar nu mai poti face comanda la aca firma pentru ca nu mai ai credibilitate

| rahelyta a răspuns:

Si nu vrei sa il mai ridici sau vrei? ca nu inteleg?

| rahelyta a răspuns:

Pai da ii spui asta o sa iti dea niste bani aia de la posta sa mergi sa mai joci si sa ii recuperezi pe ceilanti, castigiiiiiiii!, mergi inapoi si dai bani si iei si produsul.baftarolling on the floor

| dragos15 explică:

Scuze>...la posta si nu vrei sa il mai ridici, pe motiv ca ai pierdut banii la poker?