| Busy95 a întrebat:

Salutare
Cine imi poate recomanda un ativirus bun, dar care sa imi gaseasca toti viriusii din pc, am avastul dar nu isi face treaba
Dau funda celui care ma ajuta

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un virus bun este BitDefender.

| K0sti a răspuns:

Cam tarziu ai aflat ca nu-si face treaba...
Kaspersky sau Bitdefender! Si studiaza inainte da a instala un antivirus, ca de aia ai Google!

| Florentina9210 a răspuns:

Eu folosesc Avira si sunt multumita!

| EneCristian a răspuns:

Avira bitdefender (si norton daca STI CUM ca are el multe cu paginile si jocurile pe care le acesezi) cat despre scan de virusi foloseste Malwarebytes Anti-Malware. e foarte bun Si ccleaner cand stergi ceva.