| Daniella_4731 a întrebat:

.. eu am un ativirus avast si zice ca este UNSECURED so nu imi mai merge... si mai zice ca cica a expirat chiar daca il am de 2 saptamani. De ce? Ma poate cineva ajuta cu o informatie sa-l fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai întâmpinat nişte probleme cu el, recomand să îl reinstalezi din nou.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil i-a expirat licenţa, sau l-ai dezactivat de undeva şi îţi apare UNSECURED.

| Daniella_4731 explică (pentru anonim_4396):

Scuze daca te supar numai ca nu am umblaat deloc la el numa am observattsi m-am gandit ca poate ma va ajuta cineva sti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniella_4731):

Poate ai întâmpinat nişte probleme cu el, recomand să îl reinstalezi din nou.

| Daniella_4731 explică:

FuNDA = vOT

| Daniella_4731 explică:

6. 0. 1203 cred