| Bimbaa a întrebat:

Cine ma ajuta cu un link de unde sa-mi descarc un ativirus bun?

4 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Avira e cel mai bun antivirus FREE. Intra si tu pe google si scrie avira si te duci pe primul' rezultat.

| quadroq a răspuns:

Cauta AVG free... e free si e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.filehippo.com/search?cu=avira
http://www.filehippo.com/download_avg_antivirus_32/ eu am de mult timp avira si e bun :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast! este cel mai bun eu am si este ff bun
si face ca conexiune la internet sa fie cat mai rapida exprimata la bara albastra prin o bila portocalie ce se invarte din 2 secunde in 2 scunde aratand ca isi face treaba cu internetul si cand iti apare un virus apare jos langa ea un x si daca apesi pe ea iti arata de unde ai luat virusul si dai pe turn on si virusul va disparea:X
este tare misto! incearca-l!
te pupic si succes:*