| toyyfactorii a întrebat:

Salutare, cine îmi poate spune cum sa rup fragmentedin melodie spre exemplu e vreau dintr-o melodie doar refrenul, cum sa-l scot din melodie

Răspuns Câştigător
| cristianului a răspuns:

Incearca siteul asta pe mine m-a ajutat
http://mp3cut.net/

4 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Nero Wave Editor (il are pana si nero 6)
...foarte usor de folosit, apoi nici nu stii cand mai ai nevoie de el asa ca e bine de pastrat!

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Vezi că în pc ai Windows Movie Maker.
Este destul de bun.

| Iunona a răspuns:

Descarca un program de taiat melodii. Prietenul meu foloseste Sony vegas pro. ( desi asta are un uz foarte mare).

| GeNiUs9807 a răspuns:

Descarca programa "Windows Movie Marker" Ajuta eu singur am incercat.