| GM_Andrei_1996 a întrebat:

De câteva zile laptopul meu nu se mai conectează la rețeaua wifi deloc.
Dacă reinstalez windowsu își revine?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Daca esti sigur ca reteaua nu are alt pass poti sa incerci :
stergi reteaua respectiva din laptop, o cauti din nou si introduci pass ca sa te conectezi. cand faci asta dezactiveaza antivirusul sau daca folosesti vreun program de protectie pentru wifi dezinstaleaza acel program. cred ca avast ofera o astfel de idiotenie.
de asemenea poti incerca sa dezinstalezi driverul wifi si sa il reinstalezi dupa restartare.