| Mony a întrebat:

Foloseste cineva internet mobil (stick) de la romtelecom?

Nu se conecteaza deloc de cateva zile, se aprinde doar unul dintre luminite, si am sunat sa ma interesez, si nu mi-au zis ceva concret doar se schimba reteaua,.dar internetul prin cablu merge foarte bine straight face

nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Da,s-a schimbat reteaua! Firma ROMTELECOM nu mai exista! Acuma exista doar firma noua TELEKOM( Romtelecom +Cosmote), sa mergi acolo la firma cu factura si sa consulti acolo sa afli ca daca e posibil sa va schimbe stickul! Deocamdata cel mai bine sa navighezi internetul prin cablu!

| crbogdan a răspuns:

Internetul pe stick nu este nelimitat, este ca minutele de exemplu ai 100 timp de o luna iar daca le termini astepti sa iti bage altele.

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Romtelecom e Telekom acum, probabil de asta