| skittles92 a întrebat:

Salut am samsung i5500 si am probleme cu internet wifi...adica cateodata imi gaseste reteaua dar nu se conecteaza iar cateodata nu imi gaseste deloc... Ce as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| adrian_4038 a răspuns:

Pai telu tree se fie stins si tii apasat tastele de volum up-down si tasta "end call" simultan si tii aopasat pana se aprinte telu si iti apare sigla Samsung. da vezi ca daca dai hardreset o sa stergi absolut tot ce ai in tel deci salveazati inainte pozele muz...

3 răspunsuri:
| adrian_4038 a răspuns:

Stai linistit ca nu ai probleme cel mai problema routerul care transmite semnalul wi-fi si pe care il receptionezi u e slab si de acea nu te poti conecta mereu dar daca esti sigur ca ai probleme la el dai un hardreset sau dul la un service. funda daca am ajutat mersi.

| skittles92 explică (pentru adrian_4038):

Si cum dau hardreset?big grin

| skittles92 explică:

Si cum dau hardreset?