| dmalexandru a întrebat:

Salutare dragi vizitatori de TPU.As vrea sa-mi spuneti daca tabletele pc sunt bune ca as vrea sa-mi cumpar.Se strica usor cumva? Nu vorbesc despre ipad vorbesc despre Tableta PC Prestigio MultiPad PMP5070C.Sau care e mai bun laptop sau tableta

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E adevarat, dar depinde de laptop. Daca iei laptopuri cu atom single core, fara gpu, atunci tableta va fi mai buna. Insa in general, laptop-ul e mai bun decat o tableta.Comparatia lui ChioruL este foarte buna.