| DanielBalan a întrebat:

Eu administrez o pagina pe Facebook si ceva nu merge bine. Cand primesc un like imi arata la notificari dar jos la total like-uri nu. Imi schimb fotografia de profil sa dupa o vreme se schimba in fosta fotografie... nu imtlelg ce are. ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| dragos1294 a răspuns:

Cred ca e din cauza serverelor facebook, sunt solicitate foarte mult si de aceea nu iti apare imediat cand dai like sau schimbi poza de profil