| Adr1aNNN7 a întrebat:

Ieri imi mergea sa sun de pe telefon si sa dau mesaje astazi nu imi mai merge si scrie cand sun Apel Nepermis!
Factura de la telefon am platit-o dar ce are?! Help pls.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Bună, închide telefonul și redeschide-l, sau du-te la setările din fabrică și resetează-l, încercă să suni altă persoană. dacă încă nu merge, sună la operator (dacă te lasă) dacă nu, du-te la magazinul de unde ai abonamentul.

Răspuns utilizator avertizat
| Ackles a răspuns:

Contacteaza firma de telefonie...s-ar putea inca sa nu-ti fi actualizat bani. Mai bine margi la un operator de la acea reteahappy