| emylian92 a întrebat:

Salutare
ieri mi-am reinstalat windows 7 deoarece, nu stiu din ce motiv pornea foarte greu, pana a ajuns sa nu mai porneasca deloc Windows-ul.
Asa ca l-am reinstalat, fara probleme pana la un anumit punct.
Nu reuseam sa instalez Office 2007, nici-o versiune, nero, iar apoi yahoo messenger nu mai functiona chiar si dupa ce l-am reinstalat, aparandu-mi mai multe erori
nu reuseam sa pornesc firewall-ul, windows defender-ul, de asemenea imi dadea o eroare.
Apoi orice descarcam de pe internet, cu orice browser, disparea pur si simplu.
Ma puteti ajuta va rog cu vreo solutie, vreo cauza?
Multumesc

1 răspuns:
| iEmonel a răspuns:

Ai bagat antivirus?