| razvanel121 a întrebat:

Salutare.ma numesc razvan si as vrea sa va intreb daca aveti un cont cu lv mare pe metin2 mondial pe servar ultrafun. daca vreti sa renuntati la el sa mi-l dati mie deoarece:eu acum vreau sa intru pe contul meu si imi scrie contul tau este deja conectat.si nu stiu cine este pe contul meu
imi puteti dona si mie va rog un cont cu lv mare de al vostru sa ma ajutati si pe mine.promit ca va dau funda.papa. va pup

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami dai funda! Scrie pe google kontiri metin2 o saiti apara multe astept funda!