| fllu07 a întrebat:

Salutare.
Ma poate ajuta cineva? am o problema cu adresa de e-mail. Ma pot conecta, pot citi mailuri, dar nu pot sa scriu unul nou.
Am incercat si cu iconita "compose", si cu scurtatura "N", nimic, refreshuri, am asteptat zile intregi sa isi revina. nimic.
in unele emailuri pot sa dau raspuns. dar problema ii ca as avea nevoie sa trimit unele e-mail'uri si nu pot.
mi-am facut alta adresa, si degeaba. aceiasi problema.
Mentionez ca si luna trecuta am intalnit problema asta, si dupa cateva zile si-a revenit. pentru o scurta perioada am putut trimite. dar acum sunt saptamani, de cand nu pot foloso adresa.
ati intalnit problema asta?

1 răspuns:
| SkyDoo a răspuns:

Nu ni pasa