| continutfragil a întrebat:

Am o mică, mare problemă. de ceva timp nu primesc niciun e-mail pe adresa de yahoo, cu toate că toată lumea îmi trimite acolo și chiar am trimis și eu de pe o altă adresă, ca să văd dacă nu cumva cei care trimit n-au făcut vreo greșeală. Și degeaba. Nu se întâmplă nimic. Nu primesc nimic. Țin să menționez că înainte funcționa... A mai avut cineva o problemă asemănătoare, sau știe cineva care ar fi rezolvarea? Am nevoie de acele e-mailuri urgent.

5 răspunsuri:
| continutfragil explică:

De fapt, se pare că merge atâta timp cât scriu @yahoo.ro
Culmea că persoanei cu care am reușit să vorbesc așa, i-am spus @yahoo.com
Și peste tot unde l-am scris și în cv și în alte chestii importante, am scris @yahoo.com și nu știam de ce nu primesc nimic straight face Ce greșeli fatale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am e-mail si tot asa nu-mi merge si nu primesc nimic, insa mie nu mi-a mers niciodata si nu pot face nimic, am intrebat si eu, dar nu am primit un raspuns concret, poate primesti tu si te rog sa-mi spui si mie.

| Ichnat a răspuns:

Se mai intampla sa de-a rateu servarul de yahoo... Nu ai ce face, trebuie sa-ti faci altul nou!

| mijlsach a răspuns:

Ai grija...cum este id tau @yahoo.com sau .ro...la mine e.ro si nu merge daca pui .com.Incearca si vezi Funda?

| SkRilleXAim a răspuns:

Poate imbox-ul este plin si nu mai incap email-uri in el...incearca sa mai stergi din email-uri sa vezi daca merge.