| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare.
Ma puteti ajuta cu o aplicatie pentru camera video la telefon?
AM nevoie ca cand filmez sa am setarea,, crop", sa prind anumite peisaje in timpul filmarii si sa nu iasa alte lucruri nedorite in video!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu filmezi blocuri, de exemplu, cum ai putea prinde peisaje?
Intreb si eu?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai ce are daca faci crop DUPA ce filmezi? Ce vrei tu se face in mod normal prin zoom sau post-procesare. Sau faci citiva pasi in fata ca sa incadrezi doar ce te intereseaza... asa de filmat la modul general - nu stiu de crop, poate are, nu m-a interesat aspectul asta - o aplicatie free foarte buna, fara root si alte cerinte dubioase, e Open Camera.