| shadOw99mario a întrebat:

Salutare mi-am facut si eu o configuratie (PC nou) si mai am de ales o placa video dintre http://www.pcgarage.ro/compara/638379,726646,738420 si o carcasa (carcasa la final) FUNDA! (un top 3 dintre acele placi video ) si as dori si un monitor NOU de "gaming" (ips nu?) monitor cu diag intre 22-25. FUNDA!

2 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

Si restul configuratiei cum arata?
Procesor, sursa.

GTX 770, dar nu varianta OC din fabrica ca e scumpa si inutila, ai varianta simpla la mai bine de 100 lei mai ieftina, cu performante indentice.

Spune un buget maxim si la ce sistem te-ai gandit.

| shadOw99mario explică:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/731542/ m-am gandti asa. insa mai trebuie sa aleg placa video si o carcasa totul pna in 6000 ron