| luc4m4rio a întrebat:

Mi-am instalat si eu acum o ora Ubuntu 13.10 pe o masina virtuala (VMware) si as dori ceva sfaturi pentru inceputhappy.
Eu nu ma prea prcep cu Linux-ul este prima oara cand il folosesc.Deci nu vreau Raspunsuri de eyemplu:Ubuntu un cacat.nu se merita sau nu mai stiu eu ce.
Merci Anticipat!
Funda!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu vad intrebarea. Si la ce fel de sfaturi te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbla cu atentie. Descopera fiecare lucru cu rabdare. Citeste mult cand dai de o problema. Ai rabdare. Este departe de a fi un sistem perfect si cere ceva adaptare la noile conditii. Mai departe...setari si altele asemenea...e mai usor ca in Windows.

| luc4m4rio explică:

Scuzati de greserile de scriere.Am tastatura GERMANA!