| Vider a întrebat:

Salutare, mi-ati putea recomanda un limbaj de programare cum ar fi C++, C#, Java, JavaScript, etc? Vreau sa invat un limbaj sau poate chiar doua, dar nu stiu de unde, si care ar fi cel mai folositor (adica cel mai cautat de companiile mari si cel mai bine platit in domeniul, cum ar fi un software developer de exemplu).

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa inveti programare nimic nu se compara cu c/c++ pentru inceput. Te ajuta cel mai bine sa intelegi niste concepte

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JavaScript