| Soldier92 a întrebat:

nu mai merge deloc sa pun licenta la windows, am incercat si cu slmgr rearm, si cu loadere insa nu merge deloc. Problema cea mare acum e urmatoarea : am luat un loader, s-a instalat, iar acum se restarteaza pc-ul continuu, intra doar acolo unde pot sa selectez meniul de bios, f12, del, astea... si se restarteaza intr-una. sad. Pot intra in el doar daca dau pe ESC -FLASH si selectez " *** without loader " ceva de genul, altfeel nu mai intra in windows. Ce pot face? in afara de faptul sa reinstalez windows.

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Ai luat un "loader"... hmm, mie imi suna a piraterie, daca da, atunci ai luat ce nu trebuie si ti-a stricat windows-ul, oricum aici nu o sa primesti un raspuns pentru piraterie

daca NU e piraterie si tu ai o problema reala cu licenta, atunci suna la Mircosoft, ai dreptul la suport tehnic, e inclus in pretul licentei

| rtemelcea a răspuns:

Salut, contacteaza-ma pe temelcearazvan@gmail.com sa te pot ajuta cu mai multe informatii