| Bulgariu92 a întrebat:

Am un laptop Acer aspire 5733z si nu imi mai merge windows-ul. Cand il deschid imi apare "start windows normaly" dau enter se incarca putin, apoi se restarteaza. Am incercat sa reinstalez windows 7 ultimate ambele versiuni (32 si 64 bit) dar nu merge. Incepe sa buteze, scrie "Windows is loading files" apoi imi apare casuta unde selectez limba de instalare, formatul orei si tastatura dau next iar cand dau "instal now" scrie "setup is starting" si asa ramane, nu se mai incarca deloc, l-am lasat asa 40 minute. Mentionez ca am facut corect dvd-ul si stick-ul bootabil deoarece am instalat windows-ul de pe ele si pe alte PC-uri. Are cineva idee ce ar putea sa fie in neregula cu el sau cum as putea reinstala windows-ul pe el?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o problema legata de ceva hardware, cel mai probabil hardul, incearca sa faci pe stick un boot disk cu hiren's tool ca sa vezi ce probleme sunt cu hardul!