| Yagami a întrebat:

Am si eu o problema cu computerul, la startup se restarteaza atunci cand se incarca. Nu imi intra nici in safemode si ma intrebam daca se poate sa ii dau un recovery din bios sau ceva fara sa reinstalez windows? Multumesc.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Recovery din bios? Cand s-o inventa!

| HenryLeafy a răspuns:

Poti utiliza un cd cu Windows pentru recovery! De exemplu, la Windows 7, daca bootezi de pe cd, chiar pe prima fereastra, ai optiunea de 'repair your computer'(ceva de genul). De acolo ai mai multe optiuni de recuperare, inclusiv posibilitatea de a utiliza cmd-ul. Sper sa te ajute toate acestea!

| CosminAndreiGrd a răspuns:

Daca ai 2 plăcute de ram poți încerca sa scoți unul sau sa le schimbi locul sau sa încerci sa pui unul cate unul si sa vezi care e stricat sau pot fi pusi prost.