| GamerForGlory a întrebat:

Salutare prieteni! Am o problema cu forgottenworld2 /
Am instalat forgottenworld2 W8 si mergea perfect.
L-am sters, iar apoi am descarcat noul client de pe site
si merge foarte rau (sacadat, se blocheaza, ) LAG

Cine stie cum sa rezolv lagul va rog scrieti!
PS"tonguee alte metine nu am lag nici pe RO pot sa intru pe RO cu 3 conturi si nu am lag

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l instalezi din nou jocul. Dar de data asta sterge-ti fisierele ramase dupa dezinstalare, si da-i si un restart la calculator inainte de instalare.

Sper sa mearga happy

| IAmTheLegendary a răspuns:

Inseamna ca ai facut ceva la instalarea jocului, probabil nu ai dat restart la pc.
Sau pc. tau nu mai poate sa suporte..Metinul.
Ori cum,iti recomand sa dezinstalezi metinul, si fisierele sa le stergi, apoi instaleaza din nou jocul, apoi vezi daca are lag, sau nu.