| mihay88 a întrebat:

Salutare, stie careva cum se pot trimite poze pe facebook pe chat? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cand esti pe facebook, nu selecta din partea dreapta prietenul cui vrei sa-i trimiti o fotografie. In panoul din stanga ai "messages" dai click si apoi selectezi persoana careia vrei sa-i trimiti fotografia prin link-ul "New Message". Scrii acolo numele persoanei, jos mesajul iar sub casuta unde scrii mesajul ai urmatorul link "Add photos".