| MadnessPhanta a întrebat:

Salutare.Stie careva un program de captura video? gen fraps..astea? rog numai cunoscatorii sa raspunda.(fundita)

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

CamtasiaStudio este unul dintre cele mai tari programe de filmat... Sau mai pentru incepatori ar fi Hypercarm (2 sau 3)

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Incearca
http://www.uploadace.com/qmq2xfivs6hc/Fraps_2.5.5_Full.rar.html
Clipurile video se pot comprima cu Windows Movie Maker, in asa fel reduci spatiul. programul de mai sus nu are limita de timp de filmare