| ktalyn178 a întrebat:

Salutare. Stie cineva vreun site unde se pot da comanda de folii de protectie a smartphone-urilor?
Am un ZTE Atlas si nu gasesc nicaieri o folie de protectie fata/spate, sau macar fata.
De asemenea as dori si o husa de silicon, sau cauciuc, dar modelul este putin cunoscut si nu am gasit nicaieri.

Răspuns Câştigător
| Alex_Adi_1990 a răspuns:

Hmm...Si eu am ZTE Racer 2.Cu ecranul spart. Dar am fost cam la toate magazinele locale si pe toate site-urile.Si la magazine(de reperat telefoane)imi spuneau ce este chinezarie.Se poate ca si tu ai aceeasi problema ca si a mea. Funda?