| Silviu8888 a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare la care va rog sa imi raspundeti: Care placa video e mai buna ca si calitate:

Placa Video Gigabyte GeForce GTX 650 Ti Boost OC 2GB DDR5 192bit

Placa Video EVGA GeForce GTX 650 Ti Boost 2GB DDR5 192bit

Placa Video Palit GeForce GTX 650 Ti Boost OC 2GB DDR5 192 bit

Am vazut ca cea de la Gigabyte este si cea mai ieftina dar e si cea mai buna dintre acestea trei. Sa o i-au pe aia ca eu am un buget cam mic si daca mi-o iau pe aia mai ieftine poate reusesc sa mai adaug ceva si pentru un cooler la procesor sa fac overclocking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa constructie, iti zic sa alegi Palit GeForce, iar dupa buget Gigabyte.

2 răspunsuri:
| SlenderMan299 a răspuns:

Iao pe asta de la Gigabyte.

| NimeniAltu86554 a răspuns:

Da,prima e cea mai buna big grin