| incandescentul a întrebat:

.. am o problema. am la laptop webcam incorporat. inainte mergea sa imi fac poze. mergea la mesenger. acum nu mai functioneaza. laptopu este emachines D520. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Posibil sa nu mai ai driverul intra pe site-ul producatoruli si reinstaleaza driveru de camera

| pnKK a răspuns:

Daca te-ai fi uitat la intrebarea anterioara pe care ai pus-o (exact aceiasi ca si asta) ti-am dat raspunsul.
Ai nevoie sa instalezi unu dintre drivere:

Pentru Windows XP si camera web Chicony
ftp://ftp.emachines.com/notebook/E520/XP%20SP2/08.%20Camera_Chicony_V5.8.33.402_WHQL.zip
Pentru Windows XP si camera web Suyin
ftp://ftp.emachines.com/notebook/E520/XP%20SP2
/08.%20Camera_Suyin_V5. 8. 32. 500_WHQL. zip
Pentru Windows Vista/7 si camera web Chicony
ftp://ftp.emachines.com/notebook/E520/Vista%20SP1/09.%20Camera_Chicony_V1.1.62.623_Vistax32x64.zip
Pentru Windows Vista/7 si camera web Suyin
ftp://ftp.emachines.com/notebook/E520/Vista%20SP1/09.%20Camera_Suyin_V2.0.8.1_Vistax32x64.zip
Pentru Windows Vista/7 si camera web Bison
ftp://ftp.emachines.com/notebook/E520/Vista%20SP1/09.%20Camera_Bison_V2.0.0.17_Vistax32x64.zip

Acuma tu sti ce camera web ai in dotare si ce versiune de windows folosesti (difera de la editie la editie a laptopului camera web).
Sper ca ti-am fost de folos. Bafta!

| pnKK a răspuns:

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa instalezi niste drivere dar poate ai virusi in laptop