| Misu2085 a întrebat:

Salutare TPU,am o problema! Vreau sa imi iau un PS3, insa ieri a venit un prieten pe la mine cu PS3-ul lui si problema este ca l.am conectat la televizor si nu imi afisa nimic desi se auzea.La televizorul lui merge bine.Si acum va intreb:Oare era de la consola lui sau de la televizor? Asa se va intampla cu orice consola care o voi conecta!

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

PS 3-ul se poate conecta direct cu cablu hdmi care rezolva toate problemele sau cu un cablu cu iesire separata video si audio eventual un adaptor pentru mufa scart.
Trebuie sa functioneze si pe tv-ul tau.