| Haosen a întrebat:

Salutare TPU, am o rugaminte/intrebare la voi.
Am un windows foarte slab (XP); stiu, nu se mai "poarta" demult, si de ceva timp cam face figuri si m-am gandit sa-l schimb. Consider ca. i s-a luat viata, ba imi face figuri ca nu e loc pe disk, de la un timp nu mai pot downloada absolut NIMIC (skype, mess, etc etc); ori imi ramane blocat la 98% ori. zice ca nu e loc pe disk. Tin sa mentionez ca am laptop.
Ok, cum am spus mai sus m-am hotarat sa schimb actualul windows XP intr-un windows 7 sau windows 7 professional, vreau ceva bun, de durata. sa tina bine.
Am vorbit cu multi prieteni, dar... halal prieteni. Am cautat si pe diverse site-uri si magezine dar. nu-mi comvine sa dau 700-1300 RON pe un CD-u.
Ma rog, deja am cam lungit treaba asta asa mai bine sa va spun ce vreau.
Cum am spus mai sus, nu-mi convine sa dau 700-1300 RON pe un CD, asa ca vreau sa-mi spuneti PAS CU PAS cum fac sa PIRATEZ (falsific, cred) un CD cu windows 7 sau windows 7 professional.
Dau FUNDA + RESPECT MAXIM de la mine. Multumesc mult de tot.

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Nu pot sa iti dau link mai ales pirat imi sterge intrebarea.
Unele Windosuri de pe net sunt vrajeli altele sunt chiar foarte bune.
Am un Windows Xp Original si merge perferct n-am nicio problema cu el.
Chiar daca iti bagi windows 7 Profesional nu iti mareste asa mult viteza.
Aicea conteaza si puterea calculatorului daca este mai mare sau mai mica.