| andreydanyel99 a întrebat:

Am o tableta din Germania ODYS si mi s-a intamplat ceva la ea si s-au schimbat setarile da la youtube, adica toate videoclipurile mi se vad in 360p nu stiu ce sa ii fac, cand am primit-o imi mergea bine pe youtube dar acum nu stiu ce are de mi se vede asa si nici nu ma lasa sa aleg alta optiune doar 360p si 140p parca. Cine stie ce are sa imi zica va rog eu frumos. Multumesc tuturor!

1 răspuns:
| Costelushel a răspuns:

* Incearca un update la Youtube
* Dezinstaleaza si reinstaleaza aplicatia
* Verifica la videoclip rezolutia, daca este pe auto incearca sa o pui pe 720p (presupun ca stii cum)
* Poate sa fie de la puterea netului, daca ai net-ul slab, Youtube-ul o sa iti forteze rezolutia ca sa poata rula videoclipul.